Броварчани перемогли на Кубку Європи у Португалії

Українські легкоатлети з Броварів взяли участь у Кубку Європи в Португалії

Об этом сообщает Политика 2.0

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Броварська міська рада" у Facebook.

10-13 березня у місті Лейрія (Португалія) пройшов Кубок Європи з легкоатлетичних метань. В змаганнях взяла участь і національна збірна України. В її складі були й два представника Броварської легкої атлетики – метальники спису Артур Фельфнер та Еріка Лукач.

Український легкоатлет Артур Фельфнер підтвердив свій високий клас, ставши переможцем Кубка Європи у віковій групі U-23.

Вихованець В’ячеслава Римка виграв золото у змаганнях з метання списа. Він з першої спроби відправив снаряд на 80,09м. Цього вистачило для перемоги. Він випередив атлета Ленні Бріссо (Франція), який став другим– (72,55м) майже на 8 метрів.

Ще одна представниця Броварської легкої атлетики Еріка Лукач, вихованка тренерського тандему Віктора та Валентини Римко, учениця КЗ КО ЦОП, фінішувала в змаганнях з метання спису (U-23) сьомою.

Нагадаємо, що у Броварах провели два всеукраїнські чемпіонати з плавання.

Источник: Инсайдер РУ